Asistentės paslaugos

Darbų daug ir norisi turėti devynias rankas ir dvi galvas ? 🙂
Aš – asmeninė asistentė Anna – pasiruošusi Jums padėti!!!

Administraciniai darbai
Bendravimas su klientais
Darbotvarkės sudarymas
Susitikimų planavimas
E. pašto valdymas
Ataskaitų rengimas
Kiti darbai

Jei neradote to, ko ieškojote – drąsiai kreipkitės!

asistavimas


Kas yra (virtuali) asmeninė asistentė?
Asmeninė asistentė arba virtuali asmeninė asistentė padeda Jums atlikti kasdienius darbus, kuriems visada trūksta laiko. Dauguma asmeninį asistentą / asmeninę asistentę įsivaizduoja kaip sekretorę ar pagalbininką biure. Tačiau iš tikrųjų AA reikšmė yra platesnė – žmogus teikiantis darbinę, kūrybinę pagalbą vadovams, laisvai samdomiems darbuotojams reikiamu metu ir reikiamoje vietoje.

Kuomet naudinga yra asmeninė asistentė?
Asmeninė asistentė atlieka įvairiausius darbus. Biure – dienos darbų organizavimas ir vykdymas, dokumentų rengimas, ataskaitų, prezentacijų, grafikų ruošimas, susitikimų planavimas ir daug kitų darbų. Be to, asmeninis asistentas / asmeninė asistentė gali būti tarpininku tarp, pvz., dizainerio, kuris nemėgsta bendraut kūrybinio proceso metu, ir kliento, kuriam taip norisi dar kažkokių pakeitimų. Taip pat, jei norite pasinaudoti kitų įmonių paslaugomis ar nupirkti prekių, pvz., užsakyti gėlių, maisto ar įsigyti bilietų ar dovanų – asmeninė asistentė irgi gali tuo pasirūpinti, kad Jūs negaištumėte savo brangaus laiko. Jūs turėsite galimybę vykdyti svarbesnius dalykus: vykti į verslo susitikimus, pasirašyti sutartis ar pabūti ilgiau su šeima…

Ką sutaupote samdydami (virtualią) asmeninę asistentę? 
Jūs sutaupote du svarbiausius dalykus – laiką ir pinigus. Todėl, kad padaroma žymiai daugiau darbų per trumpesnį laiką ir tokiai asistentei tereikia mokėti tik už atliktus darbus, o ne nuolatinį atlyginimą. 

Close Menu