Turinio tvarkymo paslaugos

Turite svetainę, bet niekaip nepavyksta sutvarkyti informacijos joje? 
Galiu tai padaryti! 

Svetainių administravimas (turinio sfera)
Duomenų apdorojimas 
Informacijos ruošimas
Turinio valdymas

TVS apmokymai ir konsultacijos 

Iškilo klausimų – aptarkime!

svetainiu administravimas

Paslaugų aprašymai

Svetainių administravimas (turinio sfera) – internetinių svetainių priežiūros ir atnaujinimo darbai.
Duomenų apdorojimas – nuotraukų optimizavimas, informacijos sisteminimas ir kt.
Informacijos ruošimas – turinio (content) kūrimas ir / ar paruošimas talpinimui į svetainę.
Turinio valdymas – turinio (content) talpinimas į svetainės Turinio valdymo sistemą (TVS*) pagal sudarytą planą. 
TVS apmokymai ir konsultacijos – konsultuoju dėl turinio ir apmokau naudotis Turinio valdymo sistema (Webtool, WordPress ir kt.).

*TVS (Turinio valdymo sistema) dar vadinama CMS (angl. Content management system).

Turinys arba pasaka apie karalių ir karalystę 🙂
„Turinys yra karalius“, o svetainė – karalystė. Karalystės populiarumas pasaulyje (internetinėje erdvėje) priklauso nuo karaliaus. Kuo geresnis turinys – tuo svetainė turi daugiau galimybių būti aukščiausiose pozicijose.
Turiniu (ang. content) yra vadinama visa informacija, kuri yra svetainėje ar e. parduotuvėje. Jį sudaro tekstinė medžiaga, iliustracijos, video įrašai. Tai tikrai turi būti įdomus, įtraukiantis, informatyvus ir gerai išdėstytas turinys. Tad jį kuriant būtina labai gerai apgalvoti, kas ir kur bus bei kaip tai atrodys. Taip pat reikia atsižvelgti į SEO (Optimizavimas paieškos sistemoms, ang. Search engine optimization). Todėl, kad nuo to priklauso pozicionavimas ir lankomumas.
Paruošus tinkamą turinį belieka jį patalpinti į svetainės Turinio valdymo sistemą (ang. CMSContent management system). Šią sistemą paprasta perprasti ir patogu naudotis. Tačiau reiktų atsižvelgti į tam tikrus dalykus.

  • Nuotraukos turi būti „lengvos“, t. y. sverti mažiau nei 1 MB (geriau, kad svertų mažiau nei 500 kB), o matmenys būtų – 1920×1080 px arba apie 1000. Tad jei nuotraukos yra per „sunkios“ ar per didelės – pailgėja svetainės krovimosi greitis, todėl būtinas optimizavimas. Internete yra programėlių, su kuriomis galima optimizuoti nuotraukas.
  • Svarbu, kad tekstinė informacija būtų tinkamai pateikta, lengvai skaitoma, o antraštės paryškintos.
  • Taip pat nereiktų užmiršti, jog svetainę būtina nuolatos atnaujinti, kad ji būtų „gyva“ interneto platybėse. T. y. talpinti naują turinį, keisti esamą, pridėti naujų skilčių ir t. t.

Kad ir kaip lengva visa tai atrodytų, bet vis dėlto svetainių ir e. parduotuvių savininkams kartais prireikia konsultacijų, turinio kūrimo, optimizavimo ar tiesiog apmokymų, kaip naudotis svetainės TVS (Turinio valdymo sistema). Jeigu ir Jums prireiks pagalbos – visada galite kreiptis!

Close Menu